POCZET KOMANDORÓW

Zbigniew Klimczak 02.06.1977 – 19.11.1981
Janusz Szlachetko 19.11.1981 – 02.12.1982
Józef Słodczyk 02.12.1982 – 29.11.1983
Witold Kurczabiński 29.11.1983 – 27.11.1984
Tadeusz Słaboń 27.11.1984 – 18.12.1986
Jerzy Stefańczyk 18.12.1986 – 12.02.1991
Włodzimierz Muzalewski 12.02.1991 – 20.02.1993
Henryk Niedziela 20.02.1993 – 07.09.1998
Janusz Szlachetko 09.09.1998 – 21.03.2015
Bogdan Jankowski 22.03.2015 – obecnie